RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Bzenica 379, 966 01 Bzenica

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

„Ani cent dopredu“

Naša spoločnosť vyriešila aj tento problém a tak vieme vyčariť úsmev na tvári nejedného nášho klienta. O čom je reč? Po spoločnom stretnutí s klientom sa mu vypracuje model financovania. Prostredníctvom prvého malého úveru sa klientovi zabezpečí určitá časť financií, z ktorej sa zhotoví časť stavby do výšky 1,5 metra nad zemou. Následne sa stavba zameria a po doložení potrebnej dokumentácie sa zapíše ako rozostavaná stavba do listu vlastníctva na katastrálnom úrade. A touto stavbou už môže klient ručiť pri vybavení ďalšieho, väčšieho úveru. Po schválení sa uvoľnia ďalšie financie a prvý úver sa prekryje druhým. Následne sa dokončí celá stavba a tým pádom klientovi zostane jeden úver, ktorý ručí svojou nehnuteľnosťou.
Výhodou je, že klient nepotrebuje pred realizáciou stavby domu žiadne finančné prostriedky a taktiež nemusí ručiť nehnuteľnosťou, napr. bytom. Ručí hneď svojím ešte nedokončeným rodinným domom. Je to jednoduché, prehľadné a aj s pohľadu poskytovateľa úveru nehrozia žiadne neočakávané prekvapenia. Ďalšou výhodou je rýchlosť zabezpečenia finančných prostriedkov. Nikto nemá chuť čakať na schvaľovanie financií niekoľko týždňov a súperiť s byrokratickými požiadavkami. Už teraz Vám vieme zaručiť, že finančné prostriedky zabezpečíme bez akýchkoľvek komplikácií. A nie raz sa nám stalo, že boli k dispozícií už do 48 hodín. Ďalšie veľké plus je, že klient nepotrebuje hľadať ručiteľov a tým je celý proces prípravy skrátený aj o niekoľko týždňov.

S takýmto riešením máme veľmi dobré skúsenosti, pričom sa osvedčil najmä mladým klientom, ktorý nemajú k dispozícií veľké finančné prostriedky. Odporúčame ho tiež všetkým, ktorí sa rozhodli uprednostniť stavbu vlastného domu pred kúpou bytu. Jednou z najväčších výhod je najmä splátka úveru za stavbu rodinného domu, ktorá je porovnateľná so splátkou úveru za kúpu bytu.
Skúste aké je cestovať v čase a splňte si svoj celoživotný sen už dnes, pričom časť svojich príjmov miniete až v budúcnosti.

 
 
  2023 RMR STAV, všetky práva vyhradené