RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Bzenica 379, 966 01 Bzenica

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

Partneri

Základnou myšlienkou spoločnosti RMR stav je poskytovanie služieb od A po Z. Nie sme firma, ktorá poskytuje našim klientom „len“ štandardné zabezpečenie služieb, akými sú napr. zabezpečenie finančných prostriedkov, projektovej dokumentácie, administratívnych povolení až po samotnú stavbu rodinného domu.
Spolupracujeme s viacerými spoločnosťami, ktorých činnosť úzko súvisí so stavbou a vybavením rodinných domov. Každý klient, ktorý sa rozhodne pre realizáciu svojho vysnívaného rodinného domu prostredníctvom našej spoločnosti, má automaticky nárok na zabezpečenie ďalších produktov so zaujímavým cenovým zvýhodnením. Sme firma, ktorá šetrí peňaženku klienta od samého začiatku spolupráce.

Tu je zoznam firiem s ktorými máme nadviazanú spoluprácu a kde môžete získať zľavy na Vami vybrané produkty:


Centrálne vysávače
Ďalším produktom, ktorý zabezpečuje jedna z našich partnerských firiem je aj nový spôsob údržby poriadku vo vašej domácnosti. Jedná sa o jedinečné riešenie, ktoré je jednoduché, ekologické, šetrí čas a financie domácnosti. Pokrokové riešenie údržby čistoty domova privíta každá šikovná ruka domácnosti. Centrálne vysávače HUSKY prinášajú symbol spoľahlivosti, technologickej dokonalosti s doživotnou zárukou a bezkonkurenčnej účinnosti sacích systémov. Prvé centrálne vysávače HUSKY boli skonštruované a dané do užívania pred viac ako 40. rokmi a dodnes fungujú. Hlavnou výhodou centrálnych vysávačov HUSKY je jednoduchosť ich používania, bezstarostná údržba a zachovanie zdravej domácnosti.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na 15 % zľavu montážnych prác.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.t.m.ageslovakia.sk


Fitness zariadenia
Radi športujete a udržujete sa v zdravej kondícií pravidelným cvičením? Lenže do posilňovne to máte pomerne ďaleko a radšej si zacvičíte v pohodlí domova? V tom prípade sme aj pre Vás nadviazali spoluprácu so spoločnosťou LM GYM, ktorá je dovozcom posilňovacích zariadení od výrobnej firmy s tradíciou od roku 1970. V dnešnej modernej dobe to už nie sú len ošarpané kusy železa a staré nevkusné stroje. Maximálny ohľad sa berie na kvalitu, funkčnosť a taktiež estetiku. Ak ste sa teda rozhodli zriadiť si vo svojom rodinnom dome vlastné fitness centrum, spoločnosť LM GYM Vám ho veľmi rada zariadi.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.lmgym.sk


Garážové brány
Už ste postavili dom a zariadili si s vyberaným vkusom interiér? Všetko sa uberá správnym smerom, len tie garážové vráta akosi nie a nie doladiť s ostatnými výplňami stavebných otvorov... Máme riešenie.
Spoločnosť ELBA je 1. s l o v e n s k ý výrobca bránových systémov pre rodinné domy a profesionálov v priemysle. Už 19 rokov spoľahlivo dodáva brány vyrobené z materiálov popredných európskych dodávateľov priamo zo srdca Slovenska, z Kremnice.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.elba.sk


Inteligentná elektroinštalácia
Elektrická energia je ďalšou energiou, ktorú treba platiť, a ktorá je často využívaná neefektívne a neekonomicky. Všetci poznáme prípady, kedy nechávame rozsvietené svetlá vo viacerých izbách naraz len preto, že sa pohybujeme z jednej miestnosti do druhej. Ale byť v dvoch izbách naraz nedokážeme. Taktiež príliš silné svetlo, ktoré svieti len preto, aby sme si vedeli vyložiť nohy na stôl pri pozeraní televízora je zbytočný luxus. A takýchto príkladov by sme našli nespočetné množstvo. V posledných rokoch je stále zreteľnejší trend k zvyšovaniu pohodlia v obytných budovách. To znamená vybavenie domu alebo bytu nielen kvalitným nábytkom, modernou kuchyňou či peknými obkladmi v kúpeľni. Ale rovnako modernou a inteligentnou elektrickou inštaláciou, ktorá dokáže dohliadnuť na dobrú a efektívnu činnosť nielen osvetlenia, ale i riadenie elektricky ovládaných roliet (žalúzií, markíz), na dodržiavanie požadovaného režimu vykurovania či chladenia v jednotlivých miestnostiach, s väzbou na elektronické zabezpečenie objektu, s možnosťou centralizovaného lokálneho alebo diaľkového zobrazovania a riadenia zvolených funkcií.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na 5 %-nú zľavu produktov.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.mknavdio.sk


Krby a pece
Časy kozuba sa vrátili. Miesto si našiel rovnako v domácnostiach verných tradičnému štýlu, ako aj v interiéroch moderných domov. Spoločnosť InFIRE KRBY za 15 rokov svojej existencie zrealizovala viac ako 700 krbov / kachľových pecí / sporákov. Správne pochopenie potrieb a želaní zákazníka považujeme za základný kameň úspešnosti našej práce. Od prvého kontaktu až po zrealizované dielo sa snažíme maximálne starať o všetkých zákazníkov k čomu samozrejme patrí záručný a pozáručný servis.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: infire-krby.sk


Nábytok DANKO
Nech by bol Váš nový rodinný dom akokoľvek krásny, bez rovnako krásneho a kvalitného nábytku by sa nikdy nedal nazvať domovom. Preto spolupracujeme so spoločnosťou DANKO, ktorá vznikla v roku 1992. Krédom spoločnosti je zvrchovaná kvalita v každom detaile. Značka DANKO poníma interiér domu ako homogénny celok, ktorého riešenie vyžaduje profesionalitu a vysoký stupeň odbornosti – či už pri návrhu, koncipovaní, zhotovovaní, alebo inštalácii. Hlavným pilierom spoločnosti je výroba kuchynských liniek, tiež interiérových dvier , vstavaných skríň , výrobou interiérového nábytku a kúpeľňového nábytku. Zákazník má vždy možnosť zoznámiť sa s konkrétnymi ukážkami sortimentu, a taktiež sú pripravené podrobné informácie o materiáloch, technológiách, servise i cenotvorbe.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.dankokuchyne.sk


Ozvučenie rodinného domu
Klient má svoj rodinný dom pekne a príjemne zariadení podľa svojich predstáv. Ale čo v prípade, že je fanúšikom hudby a rád si ju vychutná na kvalitných, a zároveň štýlových, prípadne neviditeľných reproduktoroch? Odpoveď nájdete u nás.
Ozvučiť rodinný dom (prípadne byt) nie je až také jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Príslovie koľko ľudí, toľko chutí, platí aj pre ozvučovanie. Každý klient má rád inú hudbu, iný výkon, iný dizajn a celkovo iné požiadavky. Preto ako prvé musí klient vysvetliť svoje predstavy a na základe toho, čo požaduje, sa mu ponúkne ucelené riešenie, ktoré mu bude vyhovovať po každej stránke. Cena, vzhľad, kvalita a mnoho ďalších aspektov treba skombinovať tak, aby bol klient maximálne spokojný. Pre rôzne systémy sa používajú rôzne spôsoby zapojenia kabeláže, a tiež rôzne typy káblov. Preto sa klientovi predstaví celá škála možností a riešení, ktoré ponúka dnešný trh a poukáže sa na ich výhody a nevýhody. Na základe toho sa klient rozhodne, čo chce mať vo svojom dome. A potom už stačí len správne sa naladiť a užívať si zážitok z počúvania svojej obľúbenej hudby.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na 5 %-nú zľavu produktov.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.mknavdio.sk


Vetracie jednotky s rekuperáciou tepla
Všetci poznáme problém s vetraním našich domov, kedy náš teplý, a tým pádom aj zaplatený vzduch uniká cez otvorené okná do vonkajšieho priestoru. A nikto z nás predsa nechce platiť za vykurovanie priestoru okolo domu. Tento spôsob navyše znamená značnú tepelnú nepohodu (prievan, studený vzduch). Preto boli vyvinuté systémy riadeného vetrania, ktoré optimalizujú potrebu výmeny vzduchu v obytnej jednotke, a tým zvyšujú obytný komfort. Navyše je možné takéto systémy doplniť o jednotku so spätným získavaním tepla – rekuperátor, čím sa zníži strata tepelnej energie. Vetrací systém s rekuperáciou tepla zaisťuje stály prívod čerstvého vzduchu do priestorov rodinných domov, alebo obytných budov. Vytvára tak príjemnú vnútornú klímu a navyše teplo z odvádzaného vzduchu s viac ako 60%-nou účinnosťou odovzdá čerstvému privádzanému vzduchu.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.vetranie.sk


Sauny, bazény, soláriá, wellness
Každý z nás v horúcich letných dňoch určite privíta, ak je po ruke bazén v ktorom sa môže ochladiť a zrelaxovať. A na druhej strane v zime nie je na škodu veci sa trošku prehriať v saune a posilniť tak svoju imunitu.
Spoločnosť IGLU Sauny sa od roku 1997 zaoberá stavbou fínskych sáun, infrakabín, parných sáun, exteriérových a interiérových bazénov, dodávkou vírivých bazénov a solárií. Od roku 2004 aj dodávkou celých wellness komplexov.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.iglu-sauny.sk


Vodoinštalačné a plynárenské práce
V súčasnej dobe 21. storočia si moderný človek nevie predstaviť svoj príbytok bez čistej vody a dodávky tepla. Širokospektrálne využitie týchto dvoch prvkov nie je ani potrebné predstavovať, nakoľko tvoria súčasť nášho každodenného života. Práve preto spolupracuje naša spoločnosť RMR Stav spolu so spoločnosťou RT Homola, ktorá dodáva vodoinštalačné a plynárenské práce už 20 rokov. Každý klient, ktorý sa rozhodne stavať rodinný dom prostredníctvom našej spoločnosti má tú najvyššiu záruku kvality a bezpečnosti.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.rthomola.sk


Zabezpečovací a kamerový systém
Máte postavený dom. V ňom máte úplne nový plazmový televízor. Pred domom stojí Vaše vysnívané auto. Do toho všetkého ste museli investovať nemalé finančné prostriedky. A to ani nehovoríme o tom, že na dvore sa hrajú Vaše detičky, ktoré pre Vás znamenajú úplne všetko. Lenže každý deň sú správy plné prepadnutí, krádeží, násilností a únosov. Preto je úplne pochopiteľné, že o svoj majetok a svojich najbližších máte strach.
Aj na tento problém však existuje jednoduché riešenie. Je ním zabezpečovací a kamerový systém. Ten umožňuje snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) zo sledovaného priestoru, monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti. Zabezpečovacie a kamerové systémy pre Vás zabezpečuje spoločnosť MK NAVDIO electronic.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na 5 %-nú zľavu produktov.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: www.mknavdio.sk


Záhrada a kroviny
Po dokončení novostavby je najvyšší čas pustiť sa do záhrady či predzáhradky. V prípade, že s touto problematikou nemáte skúsenosti a chcete si nechať urobiť krásnu záhradu odborníkmi máme pre Vás riešenie. Záhradné centrum vzniklo v roku 2006 ako malá rodinná firma. Medzi naše prioritné activity patrí maloobchod a veľkoobchod kompletného záhradného sortimentu, ktorý nájdete v našej ponuke. Návrh a realizácia záhrad ako aj výstavba dreveníc a altánkov. Naším cieľom je nájsť pre Vašu záhradku to pravé.
Každý klient spoločnosti RMR stav má nárok na zvýhodnenú cenovú ponuku.
Viac na informácií na uvedenom odkaze: zahradnecentrumviglas.sk

 
 
  2023 RMR STAV, všetky práva vyhradené