RMR STAVÚvodProjektyKatalógy domovFotoPartneriKontakt
 
 
 
 
RMR STAV
  O našej spoločnosti
  Rekonštrukcie stavieb
  Financovanie stavieb
  Prečo zatepľovať?
  Certifikáty
 
 
 
Kontakt

R.M.R. STAV s.r.o.
Bzenica 379, 966 01 Bzenica

IČO: 48003115
DIČ: 2024170907

00421 905 873 176

rmrstav.sro@gmail.com
www.rmr-stav.sk
 

Solventnosť

Predstavujeme Vám jeden z našich projektov na ktorý sme právom hrdý, lebo bol vytvorený našimi skúsenými a šikovnými pracovníkmi pre spokojnosť našich klientov. Dlhú dobu sme uvažovali, ako zabezpečiť pre klientov bezstarostné riešenie financovania stavby rodinného domu. Uvažovali sme, hľadali riešenia a po dlhej dobe sa nám to podarilo. V spolupráci s finančnými spoločnosťami sme vytvorili model financovania s ktorým sa nikde inde nestretnete. Nikto iný Vám ho neponúkne a určite Vás neosloví prostredníctvom masmediálnej komunikácie. V súčasnej dobe je na trhu množstvo spoločností, ktoré ponúkajú “výhodné úvery”. No výhodné su najmä pre spoločnosti, ktoré ich poskytujú a nie pre klienta.

My sa na túto problematiku pozeráme z viacerých strán a na základe analýzy vyberáme tú najprijateľnejšiu možnosť. Následne ju v najlepšom možnom pomere skombinujeme s ostatnými projektmi, čo je skvelou ukážkou toho, ako možno využiť možnosti finančného trhu. A tých je naozaj množstvo, len ich na prvý pohľad nie je vidieť.

Projekt SOLVENTNOSŤ spočíva v kombinácii prefinancovania úveru s osobným účtom klienta. Je to skvelá ukážka toho, ako zapojiť do realizácie stavby financie, ktoré pracujú v prospech klienta. V reálnom živote to znamená, že úver je splatný v niektorých prípadoch aj o 10 rokov skôr. A najmä na jeho splácaní sa podieľajú tiež finančné inštitúcie a tým šetria klientovi peniaze. Niekedy sa poklad skrýva v šedom obale a stačí ho len otvoriť. Je nám ľúto, že Vám teraz neposkytneme detailnejšie informácie, ale v rámci zachovania know-how ich tu nebudeme uvádzať. Tento model financovania je k dispozícii pre každého nášho klienta a v prípade akýchkoľvek otázok Vám tieto zodpovieme na osobnom stretnutí.
Tento projekt je skvelou ukážkou inteligencie, šikovnosti a skúseností, ktoré pracujú v prospech klientov spoločnosti RMR-Stav.

 
 
  2023 RMR STAV, všetky práva vyhradené